שייט לאנטארקטיקה: שייט יוקרתי לאנטארקטיקה הקסומה! - גולדן טורס
יעדים חברות אודות צור קשר
072-3932381

צור קשר

מלאו פרטים ואנו נדאג שאחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מנוע חיפוש לשייט ממוקד

חבילות שייט אנטארקטיקה

טיול מרתק עם המון השראה ואלמנטים עוצרי נשימה

אנטארקטיקה נחשבת ליבשת הדרומית ביותר בכל כדור הארץ ומשתרעת על שטח עצום של כ-14,000,000 קמ"ר, לא הרבה יודעים אבל שמה של היבשת נגזר מהמילים אנטי וארקטיקה שפירושו מול הקוטב הצפוני, אין ספק שיבשת זו הינה היבשת הקרה ביותר בעולם ולאורך כל השנה חלק ניכר ממנה מכוסה בקרח. אנו מציעים מגוון חבילות אטרקטיביות ומעניינות במיוחד עם מגוון גדול של אוניות פאר שיהפכו לכם את השייט לחוויה ענקית.

למעריצי הטבע ולאוהבי נפלאות העולם אין ספק שיבשת זה יכולה למלא חלל עצום של איתני הטבע ונופים בוהקים שרק באנטארקטיקה תוכלו למצוא. קרחונים נוצצים בגדלים עצומים, בעלי חיים עם אופי מיוחד, נופים שיופיים עולה על כל דמיון יהפכו את החוויה הזו לבלתי נשכחת. חולמים לראות פינגווינים מתורבתים עם סדר יום שלא ניתן למצוא אצל בני אדם ? משתוקקים לעמוד בסביבת לוויתני ענק שיקיפו אתכם מכל פינה ? אנטארקטיקה יכולה לסדר לכם את זה ובקלות.

ההיסטוריה של יבשת אנטרקטיקה ידועה עוד מימי קדם. הריבונות על יבשת זו מתחלקת למספר מדינות. היבשת מושכת אליה מדי שנה מספר גדול מאוד של מבקרים המתעניינים מאוד בנעשה על היבשת. לאלו המעוניינים לקיים שייט לאנטרקטיקה אנו ממליצים לתכנן את הטיול מספר חודשים לפני היציאה וכמובן להצטייד בכל האלמנטים המתאימים. אנו נשמח להציע לכם מגוון חבילות שייט לאנטארקטיקה שיהפכו לכם את השייט לחוויה אתגרית בלתי נשכחת.

אוניות אנטארקטיקה (0 אניות)


יעדים

צור קשר

מלאו פרטים ואנו נדאג שאחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מנוע חיפוש לשייט ממוקד